جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ورود | ثبت‌نام

درباره ما

جستجو

چند سالی که با وردپرس کار می کردم همیشه دوست داشتم بدون درگیری و وقت گذاشتن روی کدها، بتونم خیلی سریع ایده ای که توی ذهنم دارم رو پیاده کنم (که البته اون موقع می بایست حتما دست به کد بشم). افزونه هایی مثل ویژوال کامپوزر و مداد زرد خیلی کمکم میکردند اما همیشه میگفتم کاش ابزار کاملی وجود داشت و به صورت حرفه ای ایده هامو پیاده می کردم. تقریبا اواسط سال 96 بود که اسم افزونه المنتور به گوشم می خورد، اما زیاد به سمتش نرفتم تا این که اوایل سال 97 به صورت اتفاقی این افزونه نصب کردم و کم کم متوجه قدرتش شدم (یا اینجوری بگم که طرفدارش شدم).
از همون اول به دنبال آموزش های المنتور در سایت های خارجی گشتم (منابع فارسی خوبی هنوز وجود نداشت) و چیز های زیادی رو یاد گرفتم، البته در کنارش برای طراحی سایت ها کلاً از المنتور استفاده می کردم و همه چیز رو تجربه می کردم.

علی رحمانی - مؤسس و مدرس دوره های المنتورپلاس

علی رحمانی
مؤسس و مدرس دوره های المنتورپلاس

مدتی که آموزش های مختلف رو دنبال می کردم در کنارش به فکر تولید محتوای آموزشی فارسی برای المنتور بودم، تقریبا اواخر سال 97 بود که ایده المنتور پلاس به ذهنم رسید. و از همون موقع طراحی و پیاده سازی وبسایت المنتورپلاس رو شروع کردم تا این که اوایل سال 98 المنتور پلاس کار خود را به صورت رسمی شروع کرد.
در المنتور پلاس سعی کردم آموزش های کاربردی و حرفه ای افزونه صفحه ساز المنتور رو به صورت کاملا پروژه محور و به زبان ساده آماده کنم تا بتوانید بدون یک خط کدنویسی وب سایت های فوق حرفه ای و زیبا خلق کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید